Nasza praca = pasja !

Nasza praca = pasja !

Kochani,

w tym poście chcielibyśmy przybliżyć Wam nasze sylwetki. Dzięki czemu będziecie mogli nas poznać od trochę innej strony.

Witold – znany od zawsze na scenie klubowej jako DJ Mad. Przygodę z muzyką rozpoczął w latach 90 za sprawą płyty Prodigy, która wpadła w jego ręce. Od tego momentu pogłębiał swoją pasję, jeździł na eventy, pasjonował się twórczością Jeffa Mills’a, Cristian’a Vogel’a, Joey’a Beltram’a, Pacou czy Surgeon’a. Naturalnym krokiem było zgłębienie tajników DJ-ingu. Zaczynał od imprez szkolnych i pracy w radiowęźle, gdzie na przerwach wspólnie z kolegami przemycał muzykę techno. W 1998 roku pierwszy raz zagrał w klubie. Od tamtej pory nie rozstaje się z płytami vinylowymi. Rezydent legendarnego klubu Szalony Młyn w Przemyślu. Występował i rezydował w wielu miejscach na terenie Podkarpacia, dzieląc konsoletę z znakomitymi przedstawicielami polskiej sceny klubowej.DSC_0838

Poza prowadzeniem firmy na co dzień pracuje w zupełnie innej branży, jednak gdy tylko zbliża się weekend szykuje sprzęt by grywać na wszelakich imprezach typu: imprezy firmowe, urodziny, wesela, poprawiny, studniówki, półmetki. Spotkać go możecie na terenie Podkarpacia (Przemyśl, Jarosław, Rzeszów, Leżajsk, Sanok).

Dominika – na co dzień pracuje w administracji. Podczas imprez towarzyszy djowi. Jej zadania na przyjęciu polegają na animacji nie tylko dzieci, również dorosłych. Ukończone studia i osobowość doskonale pomagają przy organizacji tego typu zabaw. Poza animacją pełni także funkcje konferansjera. Wita gości, składa życzenia, prowadzi oczepiny.

DSC_0831 DSC_0812DSC_0273

Trochę prywaty !!

Od ponad 4 lat tworzymy parę w życiu prywatnym. Od niespełna roku jesteśmy szczęśliwym małżeństwem. Czy można pracować razem ? Owszem ! Ma to swoje wady i zalety. Dzielimy wspólnie sukcesy i porażki, spędzamy o wiele więcej czasu razem, zawsze razem jeździmy na spotkania, razem prowadzimy imprezy, coraz więcej nas łączy a nasze życia splatają się w jedno. I mimo, że o pracy rozmawiamy w domu nie odbija się to na naszym życiu prywatnym. Najważniejsze, że zawsze mamy na kogo liczyć w pracy – na siebie.

berez_DWw_0764


Dj na wesele | Dj Podkarpacie | Dj Przemyśl | Dj Rzeszów | Dj i Animatorka | Dj | Konferansjer